Sparing z LZS Przysiecz

W ostatnia niedziele nasi seniorzy mierzyli się w meczu sparingowym z LZS Przysiecz. Od początku spotkania mimo dużych braków kadrowych byli strona przeważająca i stwarzali wiele groźnych sytuacji pod bramką rywali. Jednak dopiero około 30 minuty spotkania padła pierwsza bramka a jej autorem Oleg Burlea, który zdobył chwile pózniej także drugą bramkę. Minęło kilka chwil a prowadziliśmy już 3:0 a gola strzelił Piotr Ochenduszko. Kolejna bramkę pod koniec drugiej połowy bramkę zdobył Manfred Kauczuk popisując się pięknym uderzeniem w samo okienko bramki gospodarzy. Drużyne z Przysieczy tego dnia było stać tylko na bramkę honorową, po sporym błędzie naszej obrony. Podsumowując grę naszej drużyny było widać sporą zmianę stylu gry, wymienialiśmy dużo podań a co najważniejsze mało piłek było wybijanych na oślep. A gdy dodamy do tego jeszcze większa skuteczność pod bramką przeciwnika sezon zapowiada się obiecująco.