LZS Grudzice 1:1 LKS Źródło Krośnica

Naszym pierwszym przeciwnikiem w nowym sezonie była drużyna LKS Źródło Krośnica. Mecz nie zaczął się dla nas najlepiej. Kibice nie zdążyli jeszcze dobrze rozsiąść się na trybunach a już przegrywaliśmy 0:1. Goście wymienili 4 podania i zdobyli bramkę. Ten zimny prysznic zadziałał motywująco na nasza drużynę, która rzuciła się do ataków na bramkę piłkarzy z Krośnicy. Niestety nie przynosiło to spodziewanych efektów. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron nadal atakowaliśmy i wreszcie udało się zdobyć gola na 1:1 Oleg Burlea wrzucił piłkę w pole karne a tam był Piotr Ochenduszko i precyzyjnym strzałem głową pokonał bramkarza rywali. Grudziczanie dalej przeprowadzali szaleńcze ataki lecz nie zdołali strzelić zwycięskiej bramki. Podsumowując spotkanie szkoda straconych 2 punktów, lecz gra wyglądała obiecująco co jest dobrą prognozą na przyszłość.